Kontakt                    Informacje Prawne                    Prywatność                    Mapa Strony                    Ter Beke

Contact                    Legal Information                    Privacy                    Sitemap                    Ter Beke

Контактная информация                    Правовая информация                    Конфиденциальность                    Карта сайта                    Ter Beke

At the moment we have the following job offers.

OPERATOR MASZYN

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji dań gotowych

  • Praca na zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • Nadzór nad procesem produkcji przy zachowaniu zasad BHP oraz parametrów jakościowych

  • Wypełnianie raportów produkcyjnych

  • Wykonywanie podstawowych prac prewencyjnych

  • Prace porządkowe na stanowisku pracy

  • Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów

WYMAGANIA

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Książeczka sanepidowska

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie o umowę o pracę

  • Stabilne warunki pracy

  • Niezbędne szkolenia

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@pastafoodcompany.com z dopiskiem „Operator Maszyn” w tytule. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

PAKOWACZ

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Ręczne pakowanie produktu

  • Ręczny załadunek kartonów z wyrobem gotowym na palety

  • Prace porządkowe w obszarze produkcji

  • Obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego (owijarka do palet, wózki paletoweitp.)

WYMAGANIA

  • Zdolności manualne

  • Siła fizyczna

OFERUJEMY:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@pastafoodcompany.com z dopiskiem „Pakowacz” w tytule. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.