top of page

 O FIRMIE

 

Pasta Food Company należy do koncernu Ter Beke, który specjalizuje się w dwóch obszarach: produkcji dań gotowych i produkcji wyrobów mięsnych.

Poza fabryką w Polsce, Ter Beke posiada zakłady produkcyjne w Belgii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii, zatrudniając w sumie około 2600 pracowników.

Długoletnie doświadczenie na rynku, ciągły rozwój produktu i technologii, a także doskonała kadra pracownicza są tym, co czyni grupę Ter Beke liderem w swojej branży.

Więcej informacji na temat Ter Beke znajduje się na stronie: www.terbeke.be

 

Pasta Food Company powstała w 2011 r. jako wspólne przedsięwzięcie Ter Beke i francuskiej firmy Stefano Toselli, z kapitałem zakładowym 40 mln PLN.

Na terenie Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej w Opolu powstał zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym, pomieszczeniami magazynowymi i częścią administracyjną.

Od chwili uruchomienia produkcji w 2014 r. spółka systematycznie rozwija swoją ofertę i kierunki dystrybucji, tworząc przy tym nowe miejsca pracy.

 

Misją Pasta Food Company jest rozwój rynku schładzanych dań makaronowych w Europie Środkowej i Wschodniej poprzez dostarczanie konsumentom produktów o najwyższej jakości, a jednocześnie przystępnych cenowo.

 

1/6
bottom of page